Directie & personeel

Een school kan niet zonder zonder leerlingen, maar ook niet zonder personeel. Hieronder vindt u de namen van onze directieleden en de collega’s.

Als u vragen heeft, een leerkracht of iemand van de directie wilt spreken, dan kunt u contact opnemen met onze school:

040 – 26 91 222 / administratie@ebsonline.nl

Directie

Jennifer Bakker Directie j.bakker @ebsonline.nl
Gerine van ’t Hof Adjunct g.hof @ebsonline.nl

Teamleden

Abigail Alijev-van Kruijsdijk Leerkracht a.alijev @ebsonline.nl
Margo Begeer-van Erk Leerkracht / BOCO A m.begeer @ebsonline.nl
Colinda van Belen-Van der Plas Onderwijsassistente c.belen @ebsonline.nl
Ria van den Berg-van Eijk Leerkracht r.berg @ebsonline.nl
Janine den Besten-Volders Leerkracht j.besten @ebsonline.nl
Riënne van der Bolt  - Quik Leerkracht r.bolt @ebsonline.nl
Dorenda Brauns-Verboom Leerkracht d.brauns-verboom @ebsonline.nl
Wendy Bunk Leerkracht w.bunk @ebsonline.nl
Marjolijn Croonen-van der Burg Leerkracht m.croonen @ebsonline.nl
Jan Derks Leerkracht / BOCO C j.derks @ebsonline.nl
Joëlle van Drunen-Noorlander IB j.drunen @ebsonline.nl
Sara van Eck-Blasio Administratie s.eck @ebsonline.nl
Doret Felten-Venhuizen Leerkracht d.felten @ebsonline.nl
Lian de Graaf Leerkracht l.graaf @ebsonline.nl
Petra Hanique-Joppe IB p.hanique @ebsonline.nl
Nathalie Hoex Onderwijsassistente n.hoex @ebsonline.nl
Judith van Hoof Onderwijsassistente j.hoof @ebsonline.nl
Margot Jager-Prijt Administratie administratie @ebsonline.nl
Annelies Jagt Leerkracht a.jagt @ebsonline.nl
Anneke Kamerbeek-Zwanenburg Leerkracht a.kamerbeek @ebsonline.nl
Jolanda Kats Leerkracht j.kats @ebsonline.nl
Mirjam Kerkhof-de Jager Leerkracht m.kerkhof @ebsonline.nl
Bram Klein Onderwijsassistent b.klein @ebsonline.nl
Hanneke van Knibbe-van Buuren Leerkracht h.knibbe @ebsonline.nl
Judith de Koning-Prins Leerkracht j.koning @ebsonline.nl
Tinneke Kroon-Lich Onderwijsassistente t.kroon @ebsonline.nl
Clariska Kruiskamp-Akse Leerkracht c.kruiskamp @ebsonline.nl
Joke Lantinga-van Dijken Leerkracht j.lantinga @ebsonline.nl
Hilde Lucassen Onderwijsassistente h.lucasssen @ebsonline.nl
Hilde Maahury LIO h.maahury @ebsonline.nl
Jeanine Niemeijer-Molema Leerkracht j.niemeijer @ebsonline.nl
Jitta van Overbeek Leerkracht j.overbeek @ebsonline.nl
Martine v.d. Pol Onderwijsassistente m.pol @ebsonline.nl
Rosita Rademaker-Mijnals Onderwijsassistente r.rademaker @ebsonline.nl
Sigrid van de Riet Leerkracht s.riet @ebsonline.nl
Ester van Ringelenstein-Notenboom Leerkracht e.ringelenstein @ebsonline.nl
Denise Teffer Leerkracht d.teffer @ebsonline.nl
Diane van Tuijl Onderwijsassistente d.tuijl @ebsonline.nl
Linda Uit het Broek-Broerse Leerkracht / BOCO D l.uithetbroek @ebsonline.nl
Famke Verhagen-Versloot Leerkracht f.verhagen @ebsonline.nl
Evelien Wever-Burgler Leerkracht e.wever @ebsonline.nl
Erica Wigard Leerkracht / BOCO B e.wigard @ebsonline.nl